Využíváme cookies pro zlepšení funkčnosti našich webových stránek a abychom lépe porozuměli, jak naši návštěvníci stránky, nástroje a služby používají. Používáním této webové stránky souhlasíte s tím, že využíváme cookies. Pro více informací klikněte zde.

Zavřít

 

 

    

Náš život s displeji

   

Upřený pohled na displeje a monitory během dne je prakticky nevyhnutelný. Ale všechen ten čas může způsobit únavu vašeho zraku. A to i vám, kteří brýle nenosíte. Až donedávna naše oči nebyly po celý den atakovány miliony a miliony zářících pixelů jako dnes. Doba se ale změnila a náš zrak je mnohem více namáhán v zaměstnání i ve volném čase. Naštěstí věda přispěchala na pomoc a jsou tady brýlové čočky Eyezen! Malé písmo a rozpixelované obrázky namáhají naše oči tím, že je nutí neustále zaostřovat. Je to velmi nepohodlné, tím spíš, když vás obsah často odvádí od toho, co chcete skutečně dělat. Zkuste si někdy spočítat ty zhlédnuté gify s kočičkami!

    

   

     

   

             

     

     


  

  

  

  

Doba displejů

  

Eyezen

  

V dnešní době trávíme spousty času sledováním digitálních obrazovek. Smartphony, tablety, počítače a televize jsou dnes neodmyslitelnou součástí našich životů. Tato digitální zařízení ale pro oči znamenají velkou zátěž. Oči se musí intenzivněji soustředit, aby se přizpůsobily různým vzdálenostem od obrazovek a stále menším znakům zobrazených na obrazovkách. Před obrazovkami naše oči nikdy nepřestanou pracovat. Možná jste pocítili únavu očí, nebo dokonce bolest ramen a šíje. Dopřejte svým očím odpočinek.

   

   

  

   

         

    


  

   

   

   

   

Temná stránka modrého světla

  

   

Modré světlo je součástí viditelného světelného spektra. Jeho zdrojem je slunce, ale také člověkem stvořené zobrazovací plochy, jako jsou digitální obrazovky, displeje nebo zářivky. Tato nejintenzivnější forma světla viditelná lidským okem pak proniká hluboko do oka. Modrotyrkysové světlo může být v určitém množství prospěšné. Například zvyšuje ostražitost a pomáhá řídit biologické hodiny našeho těla. Modrofialové světlo, jinak známé také jako škodlivé modré světlo, může přispívat k rozvoji různých vrozených dispozic a předpokládá se také, že zvyšuje riziko VPMD (věkem podmíněné makulární degenerace).

        

     

 

   

   


    

    


Řešení
   

Běžné brýlové čočky vám umožní sledovat život kolem. Eyezen vám navíc pomůže zlepšit ten váš. Je výsledkem technologického pokroku, snižují únavu vašeho zraku a chrání ho pro budoucnost. Brýlové čočky Eyezen kombinující několik revolučních technologií byly stvořeny, aby v mnoha ohledech pečovaly o vaše oči. Snižují jejich únavu a účinně je chrání, aniž byste museli omezovat svůj životní styl.

 

Eyezen
   
   
 

   

      

  


  

   

     

  

Technologie

    

Každý si zaslouží kvalitní zrak a maximální pohodlí. Proto jsou brýlové čočky Eyezen dostupné pro každého, ať již s předpisem, nebo bez něj, aby snížily námahu očí a udržely vás v plném výkonu, když chcete zůstat online.

   

    

Technologie

  

 

Snadno změníte úhel pohledu

Čočky přizpůsobené životu online

  

Každá obrazovka nebo displej má jinou konstrukci, proto jsou čočky Eyezen optimalizovány tak, aby vám umožnily pohodlně sledovat obraz bez ohledu na jeho velikost nebo pozorovací vzdálenost. Vaše oči jsou tak méně namáhány a zlepší se i čitelnost malých písmen.

   

   

   

Aby světlo neškodilo

Selektivní filtr mordofialového světla

  

Čočky Eyezen odfiltrují až 20 % škodlivého modrofialového světla, které je jedním z rizikových faktorů VPMD (věkem podmíněné makulární degenerace). Svůj zrak tak účinně chráníte pro budoucnost. Neškodná složka modrého spektra, která čočkami bez problémů projde, umožní správně fungovat biologickým hodinám našeho organizmu.

  

   

      

  


  

  

    

  

Vyzkoušejte EYEZEN 

  

Brýlové čočky Eyezen, které vám pomohou snížit únavu vašeho zraku, jsou dostupné v naší oční optice. Více na tel: + 420 736 222 102 nebo na info@gufooptik.cz

    

 Eyezen