Využíváme cookies pro zlepšení funkčnosti našich webových stránek a abychom lépe porozuměli, jak naši návštěvníci stránky, nástroje a služby používají. Používáním této webové stránky souhlasíte s tím, že využíváme cookies. Pro více informací klikněte zde.

Zavřít

   

GUFO OPTIK

Naše optika

  

  

GUFO OPTIK - něco o nás, co jste možná nevě(i)děli… Na úplném začátku nebylo slovo, ale již zavedená a od roku 1990 fungující optika - optika se stálou a spokojenou klientelou a dobrým renomé. Tuto optiku jsme převzali a pod názvem Gufo Optik jsme zahájili svou činnost k 1. lednu 2013. Poskytujeme zákazníkům široké spektrum služeb. Sledujeme nejnovější módní trendy a kolekce. Každoročně navštěvujeme výstavy a veletrhy a obohacujeme náš sortiment tak, abychom uspokojili potřeby a přání všech klientů. Náš název – „gufo“ – v italštině označuje sovu, symbol moudrosti, chytrosti, vědomostí, ale také symbol svobody a ochrany. Snažíme se svou činností sovám neudělat ostudu.

    

        

    


   

  

    

Náš team

 

 

  

  

      

   


   

  

   

Otevírací doba

Otevírací doba

  

Po domluvě se vám budeme velice rádi věnovat i mimo otevírací hodiny.

  

   

     

    


   

  

  

Adresa

Ve Lhotce 814/2, Praha 4, 14200


Naše optika se nachází na Praze 4 a je velice dobře přístupná, jak autem, tak i MHD. Optika stojí na malém sídlišti poblíž obchodního domu OBI a Policejní akademie. Mezi Pizzou Go Home a cyklistickými potřebami. U autobusové zastávky Sídliště Lhotka. Přesné umístění a mapu optiky naleznete v kontaktních informací GUFO optik.