Využíváme cookies pro zlepšení funkčnosti našich webových stránek a abychom lépe porozuměli, jak naši návštěvníci stránky, nástroje a služby používají. Používáním této webové stránky souhlasíte s tím, že využíváme cookies. Pro více informací klikněte zde.

Zavřít

    

Služby

    

Opravy a úpravy brýlí

     

Provádíme veškeré úpravy a opravy brýlí. Letování kovových i titanových obrub, lepení plastových obrub, výměny stranic, stěžejek a jiných dílů. Samozřejmostí je i čištění ultrazvukem. Pro naše stálé zákazníky provádíme drobné úpravy a opravy zdarma. S jakýmikoliv dotazy týkající se oprav nás kontaktujte zákaznickým formulářem GUFO optik zde.

  

Veškeré opravy

   

        

  

  


    

  

  

  

  

Brýle do dvou dnů

  

Většinu brýlí vám zhotovíme do dvou pracovních dnů. Máme-li čočky skladem, nabízíme možnost zhotovení brýlí do druhého dne.

          

 

  

  
  

   


   

   

  

   

Přijímáme sodexo poukázky

  

  

U nás můžete uplatnit tyto poukázky:

Dárkový passFlexi passVital pass

  

 

  

       

  


     

     

  

   

Individuální přístup k zákazníkovi

  

V naší optice pracují pouze kvalifikovaní zaměstnanci. Velice rádi vám poradíme, jaký typ brýlí je pro Vás nejvhodnější. Pomůžeme s orientací mezi dioptrickými čočkami na našem trhu a společně vybereme nejvhodnější typy čoček i obrouček. Nabízíme individuální přístup ke každému zákazníkovi dle jeho přání i finančních možností.

 

       

  

 

    


 

  

  

    

   

Přeměření dioptrií

Nabízíme možnost přeměření předepsaných dioptrií, pomocí zkušebních dioptrických sklíček. 

   

Fokometr

 

 

   

   

   


    

   

        

           

Záruční i pozáruční servis

Na zboží u nás zakoupené se vztahují veškerá reklamační práva. Záruční doba na nové brýle je 24 měsíců. Na opravy 3 měsíce. Reklamace se snažíme řešit v co nejkratším termínu a bez jakýchkoliv komplikací. I po uplynutí záruční doby se budeme snažit zajistit náhradní díly a poskytnout servis či jakékoliv další opravy.

   
 

  

  

  


  

 

  

      

   

Naše smluvní pojišťovny


 Všeobecná zdravotní pojišťovna   Oborová zdravotní pojišťovna    Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra    Vojenská zdravotní pojišťovna