Využíváme cookies pro zlepšení funkčnosti našich webových stránek a abychom lépe porozuměli, jak naši návštěvníci stránky, nástroje a služby používají. Používáním této webové stránky souhlasíte s tím, že využíváme cookies. Pro více informací klikněte zde.

Zavřít

 

      

   
Dioptrické brýle

 
Nabízíme velký sortiment brýlových obrub. Od brýlí hrazené zdravotními pojišťovnami, až po brýle luxusní. Náš sortiment je bohatý nejen standardními obrubami, ale i značkovými brýlemi od známých návrhářů či modelů neméně významných značek. Nabízíme jen kvalitní obruby z co možná nejnovějších kolekcí, a proto celý sortiment pravidelně doplňujeme!
 

Zde naleznete jak vybrat nejvhodnější brýle. A tady jak správně pečovat o Vaše brýle.
 
 
  

  

  

 


  

     

   


Druhy brýlí

  

  

  

Celoobroučkové brýle
  
Brýle celoobroučkové

Brýle celoobroučkové jsou pevné a odolné, jelikož brýlová čočka je zakryta po celém jejím obvodu. Je zde možnost zábrusu skleněných i plastových čoček.

  

 

 

    

Poloobroučkové brýle
   
Brýle poloobroučkové

U tohoto typu brýlí jsou čočky upevněny pomocí silonového vlasce, který zapadne do drážky v čočce. Výhodou u tohoto typu je to, že dolní, nebo horní část čočky se může individuálně dotvářet. Jsou určeny pouze pro plastové, nebo polykarbonátové čočky.

 

   

  
Bezobroučkové (vrtané) brýle

Brýle vrtané

U vrtaných obrub lze zvětšit, zmenšit, nebo úplně změnit tvar skel. Navíc je možné tyto skla opatřit gravurou. Na výběr je z více jak 200 obrázků, písmenek a mnoho jiných tvarů.

 

   

  
Plastové brýle

Brýle plastové

Oproti kovovým brýlím jsou plastové brýle znatelně lehčí. Vyrábějí se ze směsi plastů a změkčovadel. Plastové brýle jsou vhodné zejména pro ty, kteří trpí alergiemi na kov.

  

  

  

 

Brýle kovové

Brýle kovové

Kovové brýle se vyrábějí ze směsi různých kovů. Tyto kovy často obsahují nikl, který je hodně alergenní. Pro ty, kteří jsou alergičtí na kov, doporučujeme brýle titanové.
 

 

   


Titanové a titanflexové brýle


Titanové obruby jsou ultra lehké, odolnější než klasický materiál a neobsahují nikl. Proto je můžou používat i lidé s alergiemi na kovy.Titanflexové obruby jsou navíc z vysokopružného materiálu, který je obzvlášť vhodný pro sportovce.