Využíváme cookies pro zlepšení funkčnosti našich webových stránek a abychom lépe porozuměli, jak naši návštěvníci stránky, nástroje a služby používají. Používáním této webové stránky souhlasíte s tím, že využíváme cookies. Pro více informací klikněte zde.

Zavřít

    

  

Konec zamlžování s Optifog

   

  

 OPTIFOG

   

   

Také se potýkáte s častým problémem, jako je zamlžování brýlí – nežádoucí a nekontrolovatelné „zaslepení“, ke kterému může dojít nečekaně a tak může nepříznivě ovlivňovat Váš každodenní život. Pro řešení tohoto problému máme pro Vás pokrokovou brýlovou čočku Optifog s jedinečnou ochranou proti zamlžování. K zamlžování brýlí dochází při rychlém přechodu z chladného do teplého prostředí. Například při nástupu do autobusu, při výstupu z auta, pití teplých nápojů,  jedení teplých jídel... dále při běhu či cyklistice.

     

       

  

     


    

     

 

     

Jak Optifog funguje

    

  • Brýlová čočka Optifog se aktivuje roztokem Optifog Activator tak, že se tento koncentrovaný roztok jednoduše kápne na obě strany čočky Optifog.
  • Potom jemně otřeme obě plochy tak, aby roztok utvořil souvislou vrstvu na celé ploše čočky.
  • Vrstva brýlových čoček Optifog dlouhodobě uchová aktivátor Optifog a brání tak zamlžování až jeden týden.


Pozor: Pokud by přišly brýlové čočky do styku s vodou, je nutné aplikovat novou vrstvu aktivátoru. Optifog mohou používat všichni uživatelé, u kterých dochází k zamlžování brýlových čoček. Roztok je možné používat pro brýlové čočky korigující všechny typy očních vad.  

  

  

         

  

   


  

   

   

   

  

Postup aplikace

   

 Optifog Activator

  

1. Čočky Optifog s naneseným aktivátorem odolávají zamlžení zhruba týden. Poté je nutné znovu nanést aktivátor.
2. Vyčistěte brýlové čočky Optifog a důkladně protřepejte lahvičku s aktivátorem.
Naneste jednu kapku Optifog aktivátoru na každou stranu brýlových čoček.
3. Jemně rozetřete aktivátor pomocí přiložené utěrky po celé ploše. Musí být potřený celý povrch čočky.
4. Každodenní aplikace na rozdíl od ostatních sprejů proti zamlžení není nutná.
5. Lahvička Optifog aktivátor vydrží při doporučeném způsobu používaní až 6 měsíců.
6. Pozor! Všechny čistící prostředky na bázi vody budou smývat aktivátor z Vašich brýlových čoček.

     

  

  

  

   


    

   

   

  

     

Nejčastější dotazy

   

  

Může se OPTIFOG Aktivátor aplikovat i na jiné brýlové čočky?

Ano může, ale bude méně účinný a nebude tak dlouhotrvající. Maximálně 24 hodin, pokud čočky nebudete čistit. Čištěním brýlových čoček se koncentrát odstraní mnohem rychleji, protože brýlová čočka na kterou je nanesen není schopna udržet ho v dostatečném množství dostatečně dlouho.

 

Odstraňuje déšť OPTIFOG Aktivátor?

Voda OPTIFOG Aktivátor odstraňuje, silný déšť také může jeho účinnost oslabit. Ale pokud si po dešti všimnete, že Vaše čočky nedostatečně bojují proti zamlžení, jednoduše aplikujte OPTIFOG Aktivátor.

 

Mohu se aktivovat brýlové čočky OPTIFOG jiným přípravkem proti zamlžování?

Vrstva brýlových čoček OPTIFOG je vyvinuta speciálně tak, aby dosahovala maximální účinnosti pouze s OPTIFOG Aktivátorem. Použije-li se jiný tekutý přípravek proti zamlžování, jeho účinek bude mnohem nižší a může tak být zklamáním pro uživatele brýlí.

 

Jak mohu čistit své brýlové čočky OPTIFOG?

Jednoduše setřete jejich povrch dodanou mikrovláknovou utěrkou. Zůstanou-li na brýlových čočkách i potom nečistoty, jedna kapka OPTIFOG Aktivátoru je odstraní. Na vyčistění brýlových čoček OPTIFOG nepoužívejte papírové kapesníky ani nevhodné textilie a vyhýbejte se používání jakýchkoli čisticích prostředků na bázi amoniaku!