Využíváme cookies pro zlepšení funkčnosti našich webových stránek a abychom lépe porozuměli, jak naši návštěvníci stránky, nástroje a služby používají. Používáním této webové stránky souhlasíte s tím, že využíváme cookies. Pro více informací klikněte zde.

Zavřít

   

    

  

   

   

Italská značka založená v Trevisu v roce 1985 se od počátku své existence specializuje na výrobu sportovních slunečních brýlí. Její produkty vynikají jedinečnými optickými vlastnostmi, odolností i atraktivním designem. Brýle jsou navíc skoro nerozbitné, nabízejí skvělou optickou kvalitu a nízkou hmotnost. Kromě nich nabízí velkou škálu dalších modelů brýlí. Vlajkovou lodí firmy jsou fotochromatické brýle, které samy reagují na množství světla dopadajícího na zorník. Brýle jsou tedy v tmavém prostředí čiré a při přechodu na světlo se zatmavují. Velkou předností značky je dostupnost náhradních dílů. Italský výrobce vychází vstříc všem, kteří trpí oční vadou. Sportovní brýle Rudy Project je možno zhotovit také v dioptrickém provedení. Zábrus dioiptrických čoček je možný dvěma způsoby, buď pomocí tzv. dioptrického klipu nebo přímým zábrusem do sportovní obroučky.

  

  

  

  

        

  

  

  

     


    

  

  

  

  

Brýlová skla

brýlové čočky řady ImpactX® se mohou pochlubit průlomovým fotochromem polotvrdé molekulární vlastnosti vyrobené výhradně pro Rudy Project. Čočky jsou takřka nerozbitelné! Představují dnes nejpokročilejší technologické řešení v oblasti ochrany zraku. Díky jejich průhlednost a vynikající optickou kvalitu, čočky vyrobené v ImpactX® zajistí ostré vidění a bezkonkurenční pohodlí.

   

       

  

Nerozbitelné

   

  

Brýlové čočky ImpactX® jsou zaručeně nerozbitelné. Molekulární polotuhé vlastnosti jsou vyvinuty výhradně pro brýle Rudy Project a zajišťují fyzickou ochrana vašich očí. Čočky jsou polotuhé a pružné, a tak budou minimalizovat zranění při nárazu, nebo pádu.

   

     

   

Ultralehké

  

Čočky ImpactX® jsou velmi lehké, o 16% lehčí než CR-39 a o 10% lehčí než polykarbonát. Mají nižší vnitřní napětí a chromatickou disperzi než polykarbonát, což vede k ostřejším obrazům a více vizuálního pohodlí.

   

 

    

Fotochromatické

 

Vychází z technologie ImpactX® a po letech laboratorního výzkumu a terénních testů s profesionály mezi sportovci Rudy Project představil ImpactX® 2, novou řadu technologických čoček s bezkonkurenčními fotochromatickými částicami, které poskytují jedinečnou technologii za každého počasí. Čočky samy reagují na aktuální světelné podmínky okamžitým zatmavením či rozjasněním. Brýle jsou tedy v tmavém prostředí čiré a při přechodu na světlo se zatmavují. Automaticky zvýší kontrast, a to i za tmavších podmínek zlepšují ostrost zraku a vnímání hloubky. Poskytují jedinečnou ochranu vašeho zraku.

   

  

Druhy brýlových skel Impactx

    

  

  

  

      

    

  

   

  

    

     


      

  

Brýlová skla

  

Po letech intenzivního výzkumu jsme aktualizovali naší technologii Polar 3FX, která vás dostane na další úroveň. Technologie Polar 3FX HDR eliminuje oslnění a zajišťuje vynikající vizuální komfort. Získáte dokonalý kontrast a ostré obrysy. Navíc nový Polar 3FX obsahuje HDR (vysoké dinamické spektrum) filtr pro další definování kontrastu a vnímání barvy. Pro zajištění maximální houževnatosti a odolnostii jsou čočky potažené vrstvou, která také zabraňuje rozmazání obrazu. Zažijte opravdové barvy. Technologie POLAR 3FX chrání vaše oči před škodlivým UV zářeními a eliminuje oslnění filtrováním neškodných vlnových délek přes čočku. Technologie POLAR 3FX je navržena tak, aby eliminovala světla z automobilových světlometů, slunečních paprsků a odlesků světel na mokru, nebo lesklé plochy jako voda a sníh. Navíc jsou všechny čočky POLAR 3FX vybaveny filtrem HDR, který napomáhá zlepšením kontrastu. Výsledkem je jasné a pohodlné vidění, ostřejší vnímání detailů a jasnější barvy se značně sníženou únavou očí. Čočky POLAR 3FX Multilaser jsou k dispozici v širokém spektru barev, které umožňují těžit z vynikajícího vizuálního komfortu a vybrat barvu, která nejlépe vyhovuje vašemu stylu.

  

  

  

  

  Filtr HDR je navržen tak, aby vylepšil vaše barevné zážitky díky nastavením vhodné vlnové délky procházejícího světla skrze čočku. Intenzitou různých vlnových délek světla a optimalizací viditelného HDR, filtr poskytuje mimořádný vizuální zážitek. Kromě maximálního barevného rozmezí, patří výhody lepšímu vnímání, ostřejšímu obrazu a jedinečnou definicí kontrastu. Čočka je potažena tenkou vrstvou speciálního nátěru, který byl vyvinut aby Polar 3FX byly tvrdší a odolnější. Vrstva 3FX je hydrofobní bariérou, která minimalizuje tvorbu šmouh. Toto ošetření je navržené tak, aby umožnilo lehkému sklouznutí vody z povrchu a zabránit ulpívání skvrnám a otiskům prstů.

  

  

  

  

   

  

  

     


      

  

Brýlová skla

  

  

Čočky RP Optics chrání před škodlivými ultrafialovými paprsky až 400 nm a nabízí škálu přes 30 dostupných barev. Ideální pro sportovce a víkendové výlety.RP Optics jsou hvězdou  v polykarbonátových čočkách, díky jejich vysoké odolnosti proti rázům a široký výběr dostupných povrchových úprav a barev. Oddělení výzkumu a vývoje provedo řadu vědeckých výzkumů a návrhů k vytvoření dokonalé čočky, zaměřené na různá použití.

  

  

  

  Pro různé světelné podmínky nabízí Rudy Project technicky pokročilé speciální čočky s vysokou vizuální schopností, kde je kvalita přizpůsobená vašim potřebám. RP Optics je designová filozofie, která má za cíl zlepšit vizuální podmínky a ochranu očí pomocí kombinací nejmodernějších technologií a vědeckých aplikací. RP objektivu má vlastnosti, které jsou společné pro všechny typy čoček, jako je neutralizace ultrafialového záření zcela do 400 nm (ochrana UV 400) a udržuje integritu barev i u tmavých filtrů. Čočky zvyšují zrakovou ostrost a minimalizují zkreslení a nabízejí vysoce kvalitní vidění vhodné pro sport. V extrémních podmínkách musí sportovec vycházet z technologií, které zvyšují výkonnost a minimalizují rozptýlení. Z tohoto důvodu jsme rozšířili sortiment filtrů včetně antifog, hydrofobní, a fotochromní technologie.

  

  

  

  

Čočky pro různé sporty

  

  

Na cesty

    

  

 

Racing Red, Multilaser Orange, Multilaser Red, Multilaser Blue, PhotoClear, Smoke, Transparent, Yellow

 

     

  

   

Do hor

     

 

  

Hi-Altitude, Hi-Contrast, Laser Black, Laser brown, Multilaser Red

  

  

  

Na golf

    

  

  

Golf 100, Racing Red, Smoke, Laser Black  

     

    

   

K vodě

    

 

  

Smoke, Multilaser Blue, Multilaser Green, Multilaser Red